5 فرنگی کار ایران رقبایشان را شناختند

مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، یکشنبه شب در شهر بخارست رومانی برگزار گردید.

5 فرنگی کار ایران رقبایشان را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران در 5 وزن نخست به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 16 کشتی گیر حضور دارند، رضا خدری در دور نخست به مصاف بالبایی دوردوکوف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان دالتون دوفیلد از آمریکا و بنچ کواچ از مجارستان مبارزه می نماید.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور اول به مصاف ایهور بلیاک از بلاروس می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه جاز از مجارستان و ممدوف از جمهوری آذربایجان پیکار می نماید. در این وزن 16 نفر حضور دارند.

در وزن 77 کیلوگرم که 28 نفر حضور دارند، سیدمحمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ساجان از هند کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان ریکاردو آبرسیا از ایتالیا و المار نورعلی اف از اوکراین می رود.

در وزن 87 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست به مصاف اینوت کاراس از رومانی می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده قاضی خلیل اف از روسیه و سید ازارا از الجزایر دیدار می نماید. در این وزن 26 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند، علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با زویادی پاتاریدزه قهرمانان جوانان دنیا و دارنده مدال نقره زیر 23 سال دنیا از گرجستان مبارزه می نماید. وی در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده نوخچو لابازانوف از روسیه و دالر رحمت اف از ازبکستان می رود.

مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 دوشنبه(21 آبان) به وقت ایران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "5 فرنگی کار ایران رقبایشان را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 فرنگی کار ایران رقبایشان را شناختند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید