ملی پوشان گلف ایرانی در راه مسابقات قهرمانی آسیا

حسن کریمیان کاپیتان تیم ملی و علی خزانبیک لژیونر و عضو تیم ملی گلف هفته آینده با دعوت رسمی کنفدراسیون گلف آسیا پاسیفیک راهی سنگاپور خواهند شد.

ملی پوشان گلف ایرانی در راه مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، حسن کریمیان کاپیتان تیم ملی و قهرمان چندین دوره از مسابقات قهرمانی کشور گلف و علی خزانبیک لژیونر و عضو تیم ملی گلف کشور هفته آینده با دعوت رسمی کنفدراسیون گلف آسیا پاسیفیک راهی سنگاپور خواهند شد.

مسابقات قهرمانی گلف آماتور آسیا که همه ساله در حوزه آسیا و اقیانوسیه برگزار می شود که از 60 کشور 2 شرکت کننده بصورت انفرادی در 4 راند با یکدیگر به رقابت می پردازند. لازم به ذکر است؛ شرکت در دو راند نخست مسابقه برای تمامی گلفبازان اجباری است و حضور ایشان در 2 راند پایانی منوط به کسب امتیاز لازم جهت قرارگیری در لیست 60 نفره پایانی می باشد.

مسابقات قهرمانی گلف آسیا AAC به میزبانی کشور سنگاپور در جزیره سنتوزا از تاریخ 2 لغایت 7 اکتبر 2018 برابر با 10 لغایت 15 مهرماه 97 برگزار می شود.

علی خزانبیک تنها گلفباز ایرانی است که با ثبت امتیازات درخشان، پیروز به حضور در 2 راند پایانی مسابقات قهرمانی آسیا در سال گذشته شده است و بر اساس مقررات AAC حضور در 4 راند این مسابقات؛ قرارگیری در سامانه رنکینگ جهانی WAGR را بهمراه خواهد داشت. از همین روی علی خزانبیک با قرارگیری در سامانه رنکینگ جهانی گلف بطور اتوماتیک برای حضور در این مسابقات دعوت شده است.

حسن کریمیان، کاپیتان تیم ملی گلف کشور نیز با حضور در بیش از 6 دوره از این رقابت ها بعنوان با سابقه ترین ملی پوش کشور به این رویداد اعزام می شود. وی در مسابقات قهرمانی کشور و نیز در اردوی انتخابی تیم ملی به رتبه نخست دست یافت تا برای بار دیگر به این دوره از مسابقات اعزام شود.

علاوه بر کریمیان و خزانبیک؛ ابراهیم نوری با 2 مرتبه حضور، سجاد کرمپور با یک مرتبه حضور، محمود جوزی با 2 مرتبه حضور و بهراد کشت آور با 1 مرتبه حضور ؛ از دیگر ملی پوشان حاضر در این رویداد از سال 2011 میلادی تا کنون بوده اند.

منبع: تسنیم

به "ملی پوشان گلف ایرانی در راه مسابقات قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان گلف ایرانی در راه مسابقات قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید