محمدحسین مرادمند: باید استقلال را ببریم، هیچ کس از پدیده توقع قهرمانی ندارد

محمدحسین مرادمند، مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: در آخرین بازی نیم فصل اول برابر استقلال، باید سه امتیاز را بگیریم تا شانس قهرمانی مان در انتها نیم فصل بیشتر گردد.

محمدحسین مرادمند: باید استقلال را ببریم، هیچ کس از پدیده توقع قهرمانی ندارد

محمدحسین مرادمند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص وضعیت فعلی تیمش بعد از تساوی مقابل ماشین سازی گفت: تمرینات مان را دنبال می کنیم تا آماده بازی با استقلال شویم. ما در بازی با ماشین سازی هم مستحق برد بودیم، اما متأسفانه چند فرصت خوب را از دست دادیم. ما روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم و تمرکزمان را از دست دادیم. نباید در بازی های بعدی این طور گل بخوریم و باید آنقدر تمرکزمان بالا باشد که وقتی از حریف جلو می افتیم برتری خودمان را حفظ کنیم. البته داور هم در این بازی با نوع سوت زدنش، اعصاب بازیکنان ما را به هم ریخت.

مدافع پدیده با اشاره به شانس این تیم برای قهرمان شدن در لیگ برتر تأکید کرد: برای قهرمان شدن خیلی فاکتورها ضروری است. بهتر است شما به دیگر مدعیان قهرمانی نگاه بیندازید که چه شرایطی دارند و ما چه شرایطی داریم. هیچ کس از پدیده توقع قهرمان شدن در لیگ برتر را ندارد، اما ما کوشش می کنیم این روند را ادامه دهیم و نتایج خوبی بگیریم. هدف ما این است که طرفداران پدیده و مردم مشهد را خوشحال کنیم.

مرادمند با اشاره به بازی حساس تیمش مقابل استتقلال توضیح داد: بازی سختی داریم و استقلال در هفته های اخیر با نتایجی که گرفت خودش را به بالای جدول نزدیک تر کرد. آنها در خانه دنبال برد هستند و ما هم به چیزی جز دریافت سه امتیاز فکر نمی کنیم. برای بازگشت به صدر جدول باید استقلال را ببریم و منتظر نتایج دیگر رقیبان باشیم. تساوی پرسپولیس و سپاهان هم به سود تیم ما شد، هرچند توجهی به نتایج دیگر تیم ها نداریم و مهم این است که خودمان نتیجه بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدحسین مرادمند: باید استقلال را ببریم، هیچ کس از پدیده توقع قهرمانی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدحسین مرادمند: باید استقلال را ببریم، هیچ کس از پدیده توقع قهرمانی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید