صحبت از پیروزی استقلال برابر السد در حد آرزو است

جعفر مختاری فر در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص دیدار استقلال و السد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پیشکسوت و طرفدار استقلال هستم و آرزویم این بود در چنین روزی محکم می ایستادم و سینه ام را جلو می دادم و می گفتم السد را در قطر هم شکست می دهیم و به مرحله بعدی صعود می کنیم. اما افسوس که این در حد آرزو باقی ماند و الان برای غلبه بر السد باید چشم انتظار حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده باشیم.

صحبت از پیروزی استقلال برابر السد در حد آرزو است

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: کشورهای عربی سالها پیش به سمت علمگرایی در فوتبال رفتند و ما همچنان در فوتبال سنتی خودمان درجا می زنیم. قطری ها به معنای واقعی کلمه حرفه ای شدند اما ما ادای فوتبال حرفه ای را در می آوریم. بازی استقلال و السد به خوبی فاصله فوتبال علمگرا و حرفه ای قطر با فوتبال سنتی ایران را نشان داد.

پیشکسوت آبی پوشان توضیح داد: این موضوع فقط خاص استقلال نیست و همه تیم های ما و به طور کلی فوتبال ما در سنت درجا می زند. حتی تیم ملی ما هم همین است. کی روش هم از ناآگاهی جامعه فوتبال ما استفاده می نماید و وانمود می نماید فوتبال علمی پیاده می نماید. آورده کی روش برای فوتبال ما فقط یک سیستم است و آن هم دفاع و ضد حمله است.

وی اضافه کرد: همانقدر که دوست دارم استقلال السد را ببرد و در نهایت قهرمان آسیا گردد، دوست دارم تیم ملی ایران هم در آسیا قهرمان گردد. اما آیا واقعا این اتفاق خواهد افتاد؟ به نظر شما تیم ملی ایران قهرمان آسیا نگردد کی روش پول قراردادش را پس می دهد؟ یا با ده ها هزار واژه در صدد توجیه بر می آید؟

مختاری فر در پایان گفت: متاسفانه نه باشگاه های ایرانی شانس زیادی برای قهرمانی در آسیا دارند و نه تیم ملی کشورمان شانس زیادی برای قهرمانی در جام ملتها دارد و علت آن هم این است که به طور کلی فوتبال ایران از آسیا جا مانده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صحبت از پیروزی استقلال برابر السد در حد آرزو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت از پیروزی استقلال برابر السد در حد آرزو است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید