تصاویر کاناپه آکاردئونی را ببینید

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، زن و شوهری اهل بوستون یک کاناپه نوآورانه را در وب سایت کیک استارتر عرضه نموده اند تا سرمایه تجاری سازی آن را جمع آوری نمایند.

تصاویر کاناپه آکاردئونی را ببینید

کاناپه مذکور Elephant In a Box نام گرفته و در یک جعبه کوچک تحویل مشتری داده می گردد و در کمتر از 5 دقیقه می توان آن را سرهم کرد.

از فناوری شانه عسل در این کاناپه استفاده شده و به این ترتیب به راحتی مانند آکاردیون میان دو جعبه باز می گردد، سپس در جای خود محکم می گردد و بالش های مبل روی آن قرار می گیرد.

این کاناپه دونفره فقط 45 کیلوگرم وزن دارد و به راحتی در جعبه ای به ابعاد 10 در 98 در 46 سانتیمتر قرار می گیرد و جابه جا می گردد. جعبه مذکور به اندازه کوچک است که می توان آن را پست کرد یا در یک خودروی کوچک جای داد. جالب آنکه کاناپه مذکور پس از باز شدن ابعاد 222 در 97.5 در 91.5 سانتیمتر خواهد داشت.

به دلیل استفاده از فناوری لانه زنبور می توان این کاناپه را به راحتی تا و به شکل اولیه نگهداری کرد. این کاناپه ظرفیت تحمل بار زیادی دارد و با استفاده از ورقه های فیبر سلولزی ساخته شده است. قیمت سبک و مرکزی کاناپه از سلول هایی شش ضلعی تشکیل شده و می تواند 400 برابر وزن خود را تحمل کند.

به گفته مبدعان این مبلمان نوآورانه، کاناپه مذکور می تواند وزن 862 کیلوگرم را تحمل کند. ساختار قسمت مرکزی کاناپه عمر زیادی دارد و در وضعیت نرمال بیش از 10 سال عمر می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصاویر کاناپه آکاردئونی را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر کاناپه آکاردئونی را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید