الخواجه: شکست السد برابر پرسپولیس غیرمنتظره بود

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال قطر شکست السد برابر پرسپولیس در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ ستارگان قطر را غیرمنتظره دانست.

الخواجه: شکست السد برابر پرسپولیس غیرمنتظره بود

به گزارش خبرنگاران، حسین الخواجه در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر گفت: شکست السد برابر پرسپولیس ما را متعجب کرد و با توجه به بازی های این تیم در مراحل اخیر لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ستارگان قطر غیرمنتظره بود.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال قطر و باشگاه الاهلی دوحه اضافه نمود: تیم السد برای جبران شکست دوحه هنوز یک بازی دیگر در تهران پیش رو دارد. هر چند بسیار سخت است اما فوتبال در زمین بازی جریان دارد و می تواند با جواز صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا از تهران بازگردد.

الخواجه سپس با غیرمنتظره خواندن شکست السد و عدم کسب پیروزی مهم در دوحه برابر پرسپولیس گفت: هنوز از خودم می پرسم چه اتفاقی رخ داد. دوست دارم السد به این پرسش من در بازی برگشت در تهران پاسخ روشنی بدهد.

وی سپس با انتقاد از مانوئل فریرا، سرمربی پرتغالی تیم السد به خاطر قرارداد سعد الشیب درون دروازه گفت: او بدون آمادگی بدنی و فنی در این بازی بزرگ به میدان رفت و به نظر می رسید هنگام دریافت توپ ها آماده نیست. فریرا گفته بود برشم، دروازه بان دیگر السد مصدوم است اما در طول بازی آغاز به گرم کردن کرد. خدا مرا ببخشد اگر برشم مصدوم است چطور گرم می نماید. پس چه کسی مربی پرتغالی است؟ فریرا مربی فوق العاده ای است اما امیدوارم دروازه بان جوان را به خدمت بگیرد.

بازی رفت تیم های السد قطر و پرسپولیس سه شنبه گذشته در استادیوم جاسم بن حمد دوحه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. بازی برگشت نیز ساعت 18:30 دقیقه اول آبان ماه امسال در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الخواجه: شکست السد برابر پرسپولیس غیرمنتظره بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الخواجه: شکست السد برابر پرسپولیس غیرمنتظره بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید